ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

Email/SMS/Video مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ تعریف پیچیده‌ای ندارد و همان‌طور که از نام آن مشخص است، به استفاده از ویدئو برای تبلیغ یا بازاریابی برند و معرفی محصولات یا خدمات ویدئو مارکتینگ می‌گویند. اگر ارزش یک عکس، به‌اندازه هزار کلمه باشد، کارشناسان ارزش یک دقیقه ویدئو برای معرفی محصولات و خدمات را برابر ۱٫۸ میلیون کلمه ارزیابی کرده‌اند. این روش باعث سهولت در تفهیم، برندسازی موفق، افزایش تأثیرگذاری بر مخاطب و افزایش بازگشت سرمایه می‌شود. گرمز مفتخر است با تیمی کاملا توانا و حرفه ای در این حوزه فعالیت می‌کند.

فرم درخواست

SMS مارکتینگ

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از قدیمی‌ترین و البته مفیدترین روش‌های دیجیتال مارکتنیگ می‌باشد که با هزینه بسیار پایین باعث معرفی شما و محصولاتتان به تعداد بسیاری از افراد می‌باشد. اما همین روش ساده و کم هزینه می‌تواند سرمایه شما را بدون گرفتن نتیجه دلخواه از بین ببرد. ویژگی اصلی گرمز در فعالیت در این حوزه ارسال پیامک تبلیغاتی کاملا بهینه و سازماندهی شده به گروه افراد گزینش شده نیازمند به محصولات شما می باشد.

فرم درخواست

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از اولین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است که از زمان معرفی اینترنت به جهانیان مورد استقبال کسب‌وکارها قرار گرفته است. با توجه اینکه درصد زیادی از مردم در سراسر جهان روزانه حداقل یک‌بار ایمیل خود را چک می‌کنند، استفاده از این ابزار راه‌حل بسیار خوبی برای ارتقای کسب‌وکار محسوب می‌شود. بازاریابی ایمیلی، فرصت‌های زیادی در اختیار کسب‌وکار شما قرار خواهد داد.

فرم درخواست