موسسه کسب و کار گرمز

با ما جهانی بیاندیشید...

مرکز بین المللی توسعه کسب و کار گرمز در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه مسیرهای استراتژیک در راستای افزایش فروش و سهم بازار و همچنین حفظ و ماندگاری مشتری با نزدیک به دو دهه تجربه مدیریت داخلی و بین المللی شرکت های زیر مجموعه که به صورت هلدینگ فعالیت دارند، راه اندازی گردید. هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ گرمز همگام سازی و همسوسازی اهداف شرکت های زیر مجموعه خود برای ارائه خدمات جامع و کامل تر به مشتریان می باشد. از آنجا که محصولات و خدمات شرکتهای زیر مجموعه مکمل یکدیگرند، این مرکز با ارزیابی نیازهای تجاری گامی نوین در توسعه کسب و کار ها ارائه داده است. خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت، فروش CRM و نرم افزار باشگاه مشتریان از دیگر خدمات مرکز گرمز می باشد.

مشورت

مشاوره کسب و کار

مشاوره بازاریابی و فروش ( افزایش فروش و سهم بازار)

مشاوره بازاریابی و فروش

تجربه نشان داده است که حتی در بازار داخلی شرکت‌هایی که با چشمان باز و اطلاعات دقیق از بازار تصمیم‌گیری می‌کنند، با ریسک‌های کمتری روبرو می‌شوند و احتمال موفقیت خود را افزایش می‌دهند. زیرا، تحقیقات بازاریابی به شما کمک می‌کند تا درک روشن‌تری از واقعیت بازار، مشتریان و محیط داشته و با تصمیم‌گیری مبتنی بر واقعیت، مسیر رشد خود را سرعت بخشید. مرکز بین المللی توسعه کسب و کار گرمز این اطمینان را به شما می‌دهد که با مطالعه، تحقیقات و عارضه یابی و همچنین تقویت پتانسیل ها و در آخر با طراحی استراتژی بازاریابی در حوزه های داخلی و بین المللی بصورت حضوری یا دیجیتال نسبت به گسترش و افزایش فروش و سهم بازار شما اقدام نماید.

مشاوره راهکارهای حفظ و ماندگاری مشتری ( وفادارسازی)

مشاوره راهکار های حفظ و ماندگاری مشتری

ما در گرمز با داشتن تجربه کار با بزرگترین نرم افزار های CRM و باشگاههای مشتریان جهانی همچون Sales Force و Microsoft سعی داشته با ارائه نرم افزار جهانی و منحصر بفرد و مشاوره طراحی استراتژی باشگاه های مشتریان اختصاصی در راستای حفظ و ماندگاری مشتریان برای مجموعه های مختلف با توجه به اهداف، رقبا و مشتریان اقدام نماییم. شما با طراحی باشگاه مشتریان میتوانید مشتری را علاوه بر نگهداشت به خرید بیشتر ترغیب نمایید و فروش خود را تضمین کنید. شرکت ها و موسساتی به موفقیت های مالی میرسند که مشتریان وفادار بیشتری داشته باشند.

مشاوره تبلیغاتی و برندینگ

مشاوره برندینگ و تبلیغاتی

برندینگ و تبلیغات مرتبط با آن یکی از مهمترین قسمت های کسب و کار شماست. شما با تبلیغات مناسب میتوانید تاثیرات به سزایی به مشتریان هدف خود بگذارید و این نیاز مند طراحی استراتژی تبلیغاتی و برندینگ شما می باشد. ما در گرمز سعی داریم با مطالعه بر روی مشتریان شما و بررسی خصوصیات اخلاقی انها از یک طرف و بررسی ویژگی های شما و کسب و کار شما بر اساس موقعیت شما در منحنی رشد سیستم و آنالیز های انجام شده نسبت به طراحی استراتژی تبلیغاتی کسب و کار شما بپردازیم تا با کمترین و مناسبترین هزینه که مهمترین قسمت آن دریافت بازخورد مناسب است بتوانیم علاوه بر معرفی محصولات و خدمات شما نسبت به برندینگ و تصویر سازی ذهنی مشتری اقدام نمائیم.

سئو