ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

مشاوره و آموزش

تا زمانی که صنعت یا خدمات خود را به خوبی نشناسید، نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را شناسایی نکنید و از ویژگی ها و کارکردهای محصول یا خدمت آگاهی نداشته باشید، نمی توانید عملکرد خوبی در هیچ یک از حوزه های بازاریابی و فروش داشته باشید.
اقدام به اجرای فعالیت های بازاریابی بدون آنکه تحقیقات بازار را به صورت کامل انجام داده باشید، مانند آن است که با چشم بند وارد مسابقه دو شده باشید! نه می توانید جلوی خود را ببینید، نه متوجه می شوید چه کسانی از شما سبقت گرفته اند یا چه کسانی جا مانده اند و نهایتا نخواهید فهمید در کجای مسیر هستید و به چه صورت باید مسابقه را به پایان برسانید.
در شرایطی که تحقیقات بازار را انجام نداده اید نباید انتظار رشد مستمر داشته باشید.
حتی اگر به موفقیت های کوتاه مدت دست یابید، مطمئن باشید در بلند مدت رقبای باهوشی که به صورت پیوسته بازار، شرایط و تغییرات آن را رصد میکنند جایگاه شما را خواهند گرفت و چه بسا در آینده ای نه چندان دور آنها را به عنوان پیشرو و رهبر بازار خواهید دید.
در نظر داشته باشید تحقیقات بازاری موثر است که به صورت مداوم انجام گیرد.
کلینیک کسب و کار گرمز در رسیدن به موفقیت در حوزه های تحقیقاتی و مشاوره ای برای نفوذ و حضور در بازارهای داخلی و بین المللی با دارا بودن تجربه های داخلی و بین المللی آمادگی دارد علاوه بر آموزش و پرورش نیروی انسانی کارآمد در راستای افزایش فروش و افزایش سهم بازار، همراه مدیران قرار گرفته و با طراحی استراتژی های صحیح و کارآمد ( بازاریابی و برندینگ) همراه موفقیت های شما باشد.

با ما تجربه جهانی شدن را بچشید…

مردی پشت میز

دیجیتال مارکتینگ