ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی بستری برای پیوند صاحبان کسب و کار و مشتریان خود شده است. حضور آنلاین در این شبکه ها برای یک برند مزایای زیر را در بر خواهد داشت:ارتباط مستقیم با مشتری، افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness)، گسترش جامعه مخاطبان، وفاداری مردم نسبت به برند، بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو، بررسی فعالیت های رقبا و انتشار آسان و سریع محتواشرکت گرمز با بهره گیری از کارشناسانی مجرب و حرفه ای توانایی این را دارد که در زمینه بهبود شبکه های اجتمعی برند شما خدمات زیر را ارائه نماید.

مدیریت اینستاگرام

یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا اینستاگرام می باشد. البته که مدیریت این شبکه ی اجتماعی برای بیزینس های بزرگ حائز اهمیت و نیازمند دانش می باشد. تیم تخصصی گرمز با دانش تخصصی در این زمینه کمک به رشد و بیشتر دیده شدن شما در این محیط اجتماعی می باشد که در نتیجه کمک به افزایش فروش و افزایش سهم بازار شما در بین رقبا می باشد.

مدیریت تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی فراگیر و پر مخاطب است، پس داشتن یک کانال تگرام قدرتمند برای کسب و کار، کمک بسیاری به ارتباط برند و مشتریانش خواهد کرد. شرکت گرمز با ارائه الگوریتمی اصولی با استفاده از دانش متنی در زمینه شبکه های اجتماعی یک کانال تلگرامی پر مخاطب را به شما ارایه خواهد کرد. مهمترین ویژگی گرمز رعایت قوانین در چهارچوب حرکت کردن است، پس نگران روش های فیک و غیر واقعی برای افزایش بازدید و مخاطب کانال تلگرامی خود نباشید.

مدیریت تمامی شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید

مدیریت فیس بوک

از دیگر محبوب ترین و البته قدیمی ترین شبکه های اجتماعی فیس بوک است که کماکان کاربران وفادار خود را حفظ کرده است. یکی از نشان های کسب و کار های موفق فعالیت در تمامی شبکه های اجتماعی است. مرکز توسعه کسب و کار گرمز به شما کمک خواهد کرد تا یک صفحه فیس بوک بهینه و با کیفیت برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.

مدیریت توییتر

توییتر یکی از شبکه های جهانی و قدرتمند می باشد که الگوریتم های مخصوص به خود را دارد. شرکت گرمز با دانش کامل و قوی در زمینه اصول فنی شبکه های اجتماعی در زمینه مدیریت کاربردی توییتر خدمات بهینه سازی هشتگ، لینک دهی اصولی توییتر به وبسایت، استفاده اصولی از کلمات کلیدی، افزایش فالوور توییتر و افزایش بازدید و در نتیجه لایک پست های توییتر را ارائه می نماید.

مدیریت یوتیوب

با معرفی ویدئو مارکتینگ راه جدیدی به دنیای دیجیتال مارکتینگ گشوده شد. همانطور که می دانید یکی از مهمترین شبکه های مجازی قدرتمند در راستای انتشار ویدیو یوتیوب می باشد که کمک بسزایی در رشد و دیده شدن بیزینس شما می کند. از جمله خدمات گرمز در زمینه بهبود یوتیوب می توان به افزایش بازدید ویدئو، افزایش لایک ویدئو و انتشار ویدسو اشاره کرد.