ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

درباره ما

گرمز

مرکز بین المللی توسعه کسب و کار گرمز در سال ۱۳۹۷ با هدف توسعه کسب و کار در راستای افزایش فروش و سهم بازار و همچنین حفظ و ماندگاری مشتری با نزدیک به دو دهه تجربه داخلی و بین المللی شرکت های زیر مجموعه به صورت هلدینگ راه اندازی گردید. هدف این مرکز بین المللی همگام سازی و همسوسازی اهداف شرکت های زیر مجموعه های خود برای ارائه خدمات جامع و کامل تر به مشتریان می باشد. از آنجا که محصولات و خدمات شرکتهای زیر مجموعه مکمل یکدیگر می باشند این مرکز با تعریف استراتژی همسو سازی محصولات و خدمات گامی نوین در توسعه کسب و کار ها ارائه داده است.

بیشتر بدانید

با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی، خیلی از عادت‌های ما تغییر کرده است. و یکی از این تغیرات تغییر در رفتار مشتریان میباشد. مشتریان الان میتوانند راحتر بگردند، مقایسه کنند، ببینند، پیدا کنند و در آخر خرید کنند. مدیران باید کسب و کار خود را به دنیای بدون مرز دیجیتال گسترش دهند و بازاریابی دیجیتال را برای معرفی هرچه بیشتر و توسعه بیزینس خود وارد کسب وکار خود نمایند. و در این دنیای بدون مرز به معرفی هر چه بهتر خود و محصولات و خدمات خود بپردازند و مشتری را جذب کرده و با پیاده سازی شرایط مناسب، نسبت به حفظ و وفادارسازی مشتری بپردازند. زیرا این گوهر ارزشمند زمانی به شما وفادار خواهد شد که بتواند به شما، به محصولات و خدمات شما اطمینان کند. از این رو پس از یک دهه تلاش و کسب علم و تجریه در بازارهای جهانی و داخلی و همچنین انجام پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی و پروژه های مشاوره ای در اواخر سال ۱۳۹۷ تصیم گرفته شد با تاسیس "مرکز بین المللی توسعه کسب و کار گرمز" با شعار " جهانی بیاندیشید" در حوزه های داخلی و بین المللی علاوه بر مشاور توسعه کسب و کار و برندینگ، در حوزه های دیجیتال مارکتینگ ( با هدف افزایش فروش و افزایش سهم بازار)، در راستای حفظ و ماندگاری مشتری در حوزه طراحی باشگاه مشتریان اختصاصی اقدام نمودیم. اعم فعالیت های این مرکز در سه حوزه خلاصه میگردد: ۱- مشاوره، آموزش و طراحی استراتژی در حوزه های بازاریابی، تبلیغات، برندینگ و باشگاه مشتریان ۲- دیجیتال مارکتینگ و مدیریت یکپارچه وب سایت و شبکه های اجتماعی بصورت داخلی و بین المللی ۳- پیاده سازی CRM و طراحی باشگاه مشتریان بر پایه تکنولوژی جهانی Microsoft Dynamics 365 بصورت ابری یا سرور اختصاصی البته دیگر خدمات و محصولات جدید برپایه تکنولوژی های روز دنیا بزودی در این مرکز ارائه خواهد شد.

حامد فرهام

دکتر حامد هلالیان ملقب به فرهام موسس و مدیرعامل مرکز توسعه کسب و کار گرمز دانش آموخته دکترای مدیریت بازاریابی و تبلیغات، دارنده گواهینامه راه‌اندازی و مدیریت کسب وکار از CWB لهستان، مدرس دانشگاه، محقق بازار و مشاور کسب وکار در حوزه توسعه بازار، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هلدینگ گرمز Gramz I. B. D. C (مرکز بین المللی توسعه کسب وکار گرمز)

مشاوره رایگان تماس با ما