ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

خدمات گرافیکی

عکاسی صنعتی/تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی بی‌شک یکی از ساده ترین نوع تبلیغات می‌باشد. اولین چیزی که در یک آگهی تبلیغاتی نظر شما را جلب می‌کند، تصاویر هستند. عکاسی صنعتی (Industrial Photo) یکی از اصلی‌ترین و قدرتمند‌ترین ابزارهای تبلیغات در دنیای دیجیتال مارکتینگ هستند. هدف از عکاسی تبلیغاتی معرفی یک محصول و تشویق مشریان به خرید آن می‌باشد. تیم عکاسی فعال در گرمز مجهز به امکانات و دانش در این زمینه یکی از بهترین‌ها در این حوزه می‌باشند.

تیزر تبلیغاتی

در بازارهای به شدت رقابتی تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی روش خوبی برای معرفی کردن شما می‌باشد. ساخت تیزر هزینه بالاتری نسبت به سایر روش‌ها دارد؛ ولی اثرگذاری آن نیز چندین برابر دیگر روش‌هاست و در کوتاه مدت نتیجه آن را خواهید دید. مراحل ساخت یک تیزر خوب شامل داشتن یک ایده مفهومی و خلاق، جذابیت‌های بصری و شنیداری و در آخر مخاطب محور بودن است که تیم طراحی و ساخت تیزر گرمز با رعایت این سه اصل در ساخت، تیزری کاملا حرفه‌ای را تضمین می‌کند.

موشن گرافیک

به ادغام تصاویر با حرکت موشن گرافیک می‌گویند. موشن گرافیک جذاب‌ترین نوع تبلیغات به شمار می‌رود زیرا که جنبه تفریحی و سرگرمی هم دارد و مخاطب را جذب می‌کند. از موشن گرافیک می‌توان برای ساخت تیزر تبلیغاتی، اینفوگرافیک، ویدئو توضیحی، بازاریابی محصول با تلفیق ویدئو و عنوان و تیتر در فیلم ها استفاده کرد. بستگی به نوع خدمات و کسب و کار شما می‌توان هر کدام از این نوع موشن گرافیک ‌ها را استفاده کرد. گرمز با شماوره رایگان در خصوص این نوع تبلیغ در خدمت شما عزیزان می‌باشد.