ایمیل
Farham888@gmail.com
Our Location
مشهد-بزرگ مهر شمالی 2
تماس با ما
0513-7642567

تبلیغات بصری/دیجیتال

تبلیغات بصری و دیجیتال

تبلیغات بنری، اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات کلیکی

تبلیغات بصری و دیجیتال یکی دیگر از شاخه های مبحث گسترده دیجیتال مارکتینگ می‌باشند که خود شامل طیف گسترده‌ای از تبلیغات می شود. از نمونه خدمات تبلیغات بصری گرمز می‌توان به تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات بنری اشاره نمود که جزء قدرتمندی از تبلیغات بصری بشمار میرود. همچنین از زیر شاخه‌های تبلیغات دیجیتال میتوان به مبحث معروف تبلیغات کلیلکی یا همان PPC اشاره کرد که توسط مجموعه گرمز به قدرت توسط تیمی کاملا حرفه ای اجرا می شود.

تبلیغات بنری

بلیغات بنری، اولین فرم از تبلیغات آنلاین غیر رایگان است که در قالب گرافیکی و فرمت‌های مختلف مانند متن، تصاویر، ویدئو و … در مقابل کاربران ظاهر می‌شود و در صورت کلیک بر روی آن‌ها، مرورگر اینترنت شما را به وب‌سایت تبلیغ‌کننده منتقل خواهد کرد. هدف از تبلیغات بنری، انتقال پیام برند و تبلیغات به بازدیدکنندگان وب‌سایت موردنظر است.این تبلیغات در بخش‌های متمایزی از وب‌سایت‌ها که به‌طور خاص برای تبلیغات در نظر گرفته شده‌اند، ظاهر می‌شوند. تیم طراحی و تبلیغات گرمز با توجه به تمامی نکات و اصول در این حوزه یکی از حرفه‌ای ترین شرکت هاست.

اینفلوئنسر مارکتینگ

افرادی که در اینستاگرام دارای دنبال‌کنندگان (فالوئرها) زیادی هستند، اینفلوئنسر نامیده می‌شوند. نکته قابل‌توجه این است که تبلیغات انجام‌شده توسط این افراد بیشتر موردتوجه مردم قرار می‌گیرد و مانند سایر روش‌های تبلیغات آزاردهنده نیستند. این پست‌ها اغلب به شیوه‌ای خلاقانه و گاهی با زبانی طنزگونه انتشار می‌یابند. روش انجام آن به این صورت است که با پرداخت پول به این افراد، آن‌ها یک پست تبلیغاتی از کسب‌وکار شما در اینستاگرام خود قرار می‌دهند و آدرس اینستاگرام شما را در نوشته خود ذکر می‌کنند (mention) یا در عکس تگ می‌کنند. البته روش‌های استفاده از این راهکار پرمخاطب امروز در بازار ایران، به این توضیح کوتاه محدود نمی‌شود. از دیگر تخصص‌های گرمز فعالیت در این حوزه می‌باشد.

تبلیغات کلیکی (PPC)

با توجه به گسترش علم و تکنولوژی روش ‌های تبلیغات سنتی جای خود را به تبلیغات دیجیتال و آنلاین داده‌اند. یکی از رایج‌ترین و معروف‌ترین نوع تبلیغات آنلاین، تبلیغات کلیکی یا همان (Pay Per Click) PPC می‌باشد که به(Cost Per Click) CPC هم معروف است. در این نوع روش پرداخت به ازای کلیک انجام می‌شود. یکی از بهترین سیستم‌های تبلیغاتی دنیا سیستم Google Adwords می‌باشد که مجموعه گرمز با تیمی باتجربه و متخصص در انتخاب کلمات کلیدی مناسب در این زمینه تبلیغات فعالیت می‌کند.